Losowe zdjęcie

IMG_4977.jpg

Sonda

Jak często ćwiczysz ?
 

Logowanie




Klub Taekwondo Tradycyjnego Łódź - KICKBOXING
Informacja

Weekend 18-19.10.2014 r.

Zajęcia w sobotę 25.10.14 r. o 11.00 odbywają się normalnie!

W niedzielę 26.10.14 r. o 11.00 trening odbywa się również normalnie.

 
Co w klubie słychać

Dwuosobową ekipą Oskar Zawiślak i Robert Jasińśki byliśmy na seminarium kickboxingu 18-19.10.2014 r. z Levente Bertalan i Lisa Kössler.

Otrzymaliśmy sporą dawkę wiedzy i momentami niezły wycisk :)

 

Fotki z seminarium kickboxingu 18-19.10.2014 r. z Levente Bertalan i Lisa Kössler

 
Zapisy w nowym sezonie

 

Zapisy Nabory Zapisy Nabory Zapisy

Nabory Zapisy Nabory Zapisy Nabory

NAJLEPSZY KLUB


TAEKWON-DO(ITF)

WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

 

Łódź, ul. Łagiewnicka 118a (1 piętro)

 


Filmik Klubu Taekwon-do Tradycyjnego


Mapka z lokalizacją Sali.

Zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na treningi.

Zajęcia odbywają się w sekcjach:

 

Treningi już wystartowały. Zapisy trwają przez cały czas.

Taekwon-do - grupa początkująca dzieci  (6- 9 lat)

Poniedziałek 16.30 – 17.45

Środa 16.30 – 17.45


Taekwon-do - grupa początkująca dzieci  (10-12 lat)

Poniedziałek 16.30 – 17.45

Środa 16.30 – 17.45


Taekwon-do - grupa początkująca młodzież i dorośli

(13 lat i starsi)

Wtorek 18.00 – 19.15

Czwartek 18.00 – 19.15


KICKBOXING grupa początkująca

Poniedziałek 18.00 – 19.15

Środa 18.00 – 19.15

Sobota 11.00-12.30 – trening ogólnorozwojowy


STREET FIGHTING grupa początkująca

(KICKBOXING z elementami samoobrony)

Wtorek 19.30 – 21.00

Czwartek 19.30 – 21.00


Pełny rozkład treningów.


Dla wszystkich studentów zmniejszone opłaty za treningi!!!

Studenci Politechniki Łódzkiej otrzymują wpis z WF!!!



Zajęcia prowadzi

Robert Jasiński VI Dan Taekwon-do, I Dan KICKBOXING

Prezes Klubu Taekwon-do Tradycyjnego,

Trener wielu medalistów zawodów rangi Mistrzostw Polski i zagranicznych.

Wychowawca wielu czarnych pasów.

Dwukrotny srebrny medalista Mistrzostw Polski w układach III Dan.

Dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Polski w walkach drużynowych.

Bliższe informacje przed zajęciami, bądź pod numerem: Kom. 0-694-510-664


Kevin Szwyning I Dan Taekwon-do

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.

Posiada wieloletni staż treningowy i doświadczenie w Taekwon-do.

Sędzia zawodów rangi ogólnopolskiej.

 

Michał Jaruga I Dan Taekwon-do

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.

Posiada wieloletni staż treningowy i doświadczenie w Taekwon-do.

Sędzia zawodów rangi ogólnopolskiej.

 

CO ZYSKASZ

- Pewność siebie w niepewnych i niebezpiecznych czasach
- Umiejętności z zakresu samoobrony, techniki tradycyjnej TKD i techniki   sportowej
- Możliwość osiągnięcia najwyższych laurów sportowych
- Wysportowaną sylwetkę
- Dobrą kondycję
- Lepsze samopoczucie
- Nowe przyjaźnie, również międzynarodowe

CO ZAPEWNIAMY

- Wykwalifikowaną kadrę instruktorską
- Specjalistyczny sprzęt treningowy w tym: nowa sale z matami, workami, tarczami do uderzeń, packami do kopnięć …
- Obozy i zawody sportowe dofinansowane dla dzieci i młodzieży
- Miłą atmosferę
- Zorganizowany czas wolny

 
VI Puchar Europy 10-12.10.2014 r. Budapeszt, Węgry

VI Puchar Europy 10-12.10.2014 r. Budapeszt, Węgry

Więcej…
 
Bezpośrednia relacja z Pucharu Europy w Budapeszcie, Węgry

Bezpośrednia relacja z Pucharu Europy w Budapeszcie, Węgry 11-12.10.2014 r.

 
IMPRRRRRREZA na rozpoczęcie sezonu 2014/2015

IMPRRRRRREZA na rozpoczęcie sezonu 2014/2015


Zapraszamy wszystkich trenujących, rodziców, fanów i przyjaciół naszego klubu!

Startujemy o 20.09.2014 r. o godzinie 20.00

Na sali klubu.

Zabieramy jedzenie u picie ile jesteśmy w stanie spożyć ;)

Kończymy imprezzzzzzę gdy się skończy :)

Możliwe odpalenie grila ;) na imprrrrrezie w ogólne wszystko jest możliwe :)

 
Rozkład treningów

Wszystkie treningi odbywają sie na sali klubu ul. Łagiewnicka 118a !!!

Mapka z lokalizacją Sali.

 

Rozkład treningów


Treningi dla grup początkujących rozpoczynamy od 08.09.2014 r.

Zajęcia dla grup średnio-zaawansowanych i zaawansowanych startują 02.09.2014 r.


Taekwon-do - grupa początkująca dzieci (6- 9 lat)

Poniedziałek 16.30 – 17.45 (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

Środa 16.30 – 17.45 (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)


Taekwon-do - grupa początkująca dzieci (10-12 lat)

Poniedziałek 16.30 – 17.45  (zajęcia prowadzi Kevin Szwyning)

Środa 16.30 – 17.45  (zajęcia prowadzi Kevin Szwyning)


Taekwon-do - grupa początkująca młodzież i dorośli (13 lat i starsi)

Wtorek 18.00 – 19.15 (zajęcia prowadzi Kevin Szwyning)

Czwartek 18.00 – 19.15 (zajęcia prowadzi Kevin Szwyning)

Sobota 11.00 – 12.30 – trening ogólnorozwojowy (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)


Taekwon-do - grupa średniozzawansowana dzieci (6- 9 lat)

Wtorek 18.00 – 19.15 (zajęcia prowadzi Michał Jaruga)

Czwartek 18.00 – 19.15 (zajęcia prowadzi Michał Jaruga)

(grupa początkująca z 2013 r. prowadzona przez Michała Jarugę)


Taekwon-do - grupa średniozaawansowana dzieci (10-12 lat)

Poniedziałek 18.00 – 19.15 (zajęcia prowadzi Kevin Szwyning)

Środa 18.00 – 19.15 (zajęcia prowadzi Kevin Szwyning)

(grupa początkująca z 2013 r. prowadzona przez Kevina Szwyninga)


Taekwon-do - grupa średniozaawansowana młodzież i dorośli (13 lat i starsi)

Poniedziałek 19.30 – 21.00

Środa 19.30 – 21.00  (zajęcia prowadzi Kevin Szwyning)

Sobota 11.00 – 12.30 – trening ogólnorozwojowy (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

(grupa początkująca z 2013 r. prowadzona przez Kevina Szwyninga)


Taekwon-do - grupa zaawansowana

Poniedziałek 19.30 – 21.00 (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

Środa 19.30 – 21.00 (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

Sobota 11.00 – 12.30 – trening ogólnorozwojowy (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

Niedziela 11.00 – 12.30 Trening techniczny (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

 

Taekwon-do - grupa zaawansowana zawodnicza

Wtorek 19.30- 21.00 (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

Czwartek 19.30- 21.00 (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

Sobota 11.00-12.30 – trening ogólnorozwojowy (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

Niedziela 11.00 - 12.30 - trening techniczny (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)


KICKBOXING - grupa początkująca

Poniedziałek 18.00 – 19.15 (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

Środa 18.00 – 19.15 (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

Sobota 11.00 – 12.30 – trening ogólnorozwojowy (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

 

KICKBOXING - grupa zaawansowana

Wtorek 19.30- 21.00 (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

Czwartek 19.30- 21.00 (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

Sobota 11.00-12.30 – trening ogólnorozwojowy (zajęcia prowadzi Robert Jasiński)

 

STREET FIGHTING - grupa początkująca (KICKBOXING z elementami samoobrony)

Wtorek 19.30- 21.00 (zajęcia prowadzi Marek Kwaśniewski)

Czwartek 19.30- 21.00 (zajęcia prowadzi Marek Kwaśniewski)

 
Obóz w miejscu zamieszkania

Obóz dochodzeniowy

W dniach 14-20.07.2014 r. na sali klubu odbywać się będzie przez 7 dni cykl codziennych zmagań poświeconych szlifowaniu umiejętności w walce sportowej.

Grupa początkująca 17.00-18.30

Grupa zaawansowana 18.30-20.00

Plan może ulec zmianie w trakcie zgrupowania. Osoby biorące udziałw treningach grupy początkującej mogą zostawać na zajęciach grupy zaawansowanej.

Wszystkie zajęcia prowadzi Robert Jasiński.

Zapisy i wpłaty dokonujemy najpóźniej pierwszysch zajęciach.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 11

Valid XHTML and CSS.